Hledám velkou lásku zn. sadomaso

11.09.2018 18:36

Za dveřmi ložnic se určitě i v naší zemi dějí zajímavé scény. Jisté množství mužů hledá jisté množství žen, různě se párují, sžívají a zjišťují, jestli se k sobě hodí anebo ne. Někdy je takové sžívání značně bolestné, vlastně je takové téměř vždy, protože to bez toho ani nejde, ale rozmnožovací pud, konvence, strach ze samoty, přitažlivost nebo touha způsobí, že páry spolu nakonec zůstanou a tomu se říká partnerská láska.

Jestli něco Martinu na Pavlovi překvapovalo, byla to jeho rozporuplnost. Byl totiž úplně jiný ve firmě než v soukromí. Zatímco ve firmě působil velmi výbojně a mocensky jako velký šéf, doma se choval opačně. Jako by si doma vyvažoval svou touhu dobít svět tím, že Martině dělal rád sluhu a choval se i jinak poníženě. Musela si zvyknout na to, že je tak trochu bolestín, který se v tom vyžívá.

"Ježíši," zavzdychal, "ty mě ale trápíš…"

Pořádně ho poškrábala za to, že si nedal pozor a udělal jí cucfleka, když se se spolu vášnivě milovali.

"Mě to strašně vzrušuje!"

Martina si občas připadala jako velká domina. Přemýšlela, jestli je to její přirozenost. Nešlo jen o sex, ale o přístup k tomu, jak vedli domácnost. Dva milenci si většinou rozdělí role podle toho, kdo je muž a kdo žena. Ale u nich to tak úplně nefungovalo.

 

26. kapitola z románu Pseudochlap

Celý text bude zveřejněn v pravý čas na blog.iDNES.cz