8 orgasmů během manželského sexu

28.08.2016 11:58

Pojďme se na chvíli zadívat na to, co obvykle bývá zahaleno do roušky tmy. Malá lampička na nočním stolku osvětluje manželskou postel. Michal se dostal do své manželky a začal to s ní dělat. Snažil se navodit prvotní nadšení a vzrušení, které na počátku vztahu zažíval. Eskapádu slasti a nebeské rozkoše. Pocit, kdy tvé tělo proniká skrze jiné tělo do věčnosti.

Daniela zavřela oči, protože jí to světlo vadilo. Necítila se tak pohodlně, jak by se cítit chtěla. Michal do ní pronikl brzy a až moc drsně. Pamatovala si, že k ní býval jemnější. Dělal všechno tak neosobně! Jako by ani nevnímal, že je to ona, s kým se miluje! To ji vnitřně ponižovalo! „Takhle ne!“ zašeptala, „vnímej mě, nejsem tvoje figurína!“

Zase mi jen rozhazuje vzrušení, pomyslel si Michal. Jestli něco nemáme při sexu dělat, pak myslet. A hlavně mluvit. Jediná smysluplná slova jsou milostné vulgarity. Ale ty Daniela neříkala. Na ty nebyla moc stavěná. Anebo se s ním prostě neuměla odvázat. Tak jako kdysi, když to dělali, kde mohli. Pamatuje, jak jednou měla osm orgasmů za sebou.

„Nemůžeš trochu víc vzdychat?“ zavzdychal. 

Poslušně zavzdychala, ale neznělo to nadšeně. Měla asi příliš starostí, než aby se úplně uvolnila. Bála se, jak vypadá v tom osvětlení. Zapomněla zhasnout a to ji teď nejvíc mrzelo. Chtěla mít všechno perfektní: domácnost, péči o Michalku, vztah s manželem. Zavřela aspoň dveře od ložnice? Míša už chodila, mohla by sem kdykoliv vběhnout.        

„Neslyšel jsi nic?“ zeptala se.   

„Ne ne, šukej!“ 

Michal potřeboval povzbuzení. Potřeboval ho jako sůl, jako pepř anebo chilli papričku. Buď tě to musí pálit na jazyku nebo to vůbec nedělej, pomyslel si zoufale. Olizoval Daniele bradavky a budil v sobě tu vášeň. Spala hluboko dole pod nánosem všedního dne. A těch pár Jamesonů, co si dal dole v bistru, než došel nahoru.

„Jo jo, přidej,“ zavzdychala Daniela.

Přála si, aby si to oba užili. Ještě nedávno se tak milovali! Aspoň ona Michala milovala a vždycky bude! Bez toho by s ním být nemohla. Bez pocitu, že on chce pouze ji. Že je jeho vyvolená. Že mu patří. I s těmi striemi na stehnech, s povadlým břichem, s prsy, které po kojení splaskly, s těmi váčky, co má věčně pod očima, s neupravenými vlasy.    

„Otoč se!“ povzdechl Michal.

Změna je život, zvlášť v sexu. Když to nejde po dobrém, půjde to po zlém. Pár plácnutí na holou mu pomůže. Opět se do ní zasunul. Kolik poloh, tolik orgasmů, jako tehdy na prvního máje. Tenkrát vymyslel osm poloh, a to se znali sotva měsíc! A bylo to skvělé! Její zadeček ho strašně lákal a nemohl se ho vůbec nabažit.

Milování na břiše je asi lepší, pomyslela si Daniela. Nemusí se tak hlídat, aby vypadala dobře. Může se víc uvolnit. Poddat se jeho pohybům. Zabořit obličej do polštáře a krásně snít. Cítit v sobě jeho penis. Jeho teplo, jeho doteky, jeho vášeň. Nebo je to snad někdo jiný? Jako by ji miloval někdo, kdo ji dokáže dostat až do ráje.

„Dělej, ještě, jo!“

Michal dělal, co mohl. Snažil se soustředit na její půlky. Ale nebyl to Danielin zadeček. Byl malý, jemný a dráždivý. Byl to Valériin zadeček. Vždycky se mu při sexu vybavil. Vždycky se s ním miloval. 

„Miluju tě!“ zašeptal.

Daniela cítila, že už bude. Takhle jí bylo snad jen tehdy, když se milovali to první jaro. Jednou měla úplně orgastickou noc! Jenže to myslela na Adama. Doktora, se kterým chodila řadu let, a který ji opustil.

„Miluju tě!“ zašeptala.

Komu to vlastně říkali?! Každý z nás je někdy nevěrný, tělesně i citově. Nebo jen v myšlenkách jako oni dva. Nikomu nepatřili, jen sami sobě. Mysleli na to, na co chtěli. Na Adama. Na Valérii. Na její kalhotky. Na pláže v Portugalsku. Na šlehačkový dort. Na ananas. Na Evu. Na její vzrušené bradavky. Na vířívku v sauně. Na cizince, který chce Danielu znásilnit. Na šéfovou. Na ministra. Na čokoládu. Na George Clooneyho. Na aperitiv. Na vzdychání. Na usínání. Na lásku. Na sousedku... 

Byla to nekonečná dřina. Jenže Daniela byla právě uprostřed ovulace. Jedinečná chvilka pokusit se o druhé děťátko...

 

14. kapitola z knihy Otcovství

blog.iDNES.cz